Змагання з греко-римської боротьби на кубок BEREG FEST

22292143_824917631016461_231826637_oВже традиційно у програмі районного фестивалю BEREG FEST є місце і для спортивних змагань. От цьогоріч також відбулася районна першість з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та кадетів за кубок BEREG FEST. У змаганні прийняли участь понад 70 дітей.

Головний суддя змагань – Чуха Шандор – майстер спорту, суддя міжнародної категорії. Також  обслуговував змагання суддя міжнародної категорії, наш давній друг з Угорщини – Товт Янош.

DSC_0018 «Вдячні всім учасникам змагань та вітаємо юних переможців! Успіхів вам  та нових здобутків. Примножуйте спортивну славу Берегівщини!», – побажав спортсменам перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій та вручив подарунки, грамоти і медалі.

В свою чергу головний тренер Ігор Карімов висловив вдячність голові Брегівської райдержадміністрації Іштвану Петрушці та першому заступнику голови – Віталію Матію за постійну підтримку та допомогу в організації подібних заходів.

«Вже стало хорошою традицією запрошувати ДЮСШ «КОЛОС» на районні свята. Недавно, з показовою програмою, ми взяли участь у фестивалі у селі Гут. Дуже важливо виховувати молоде покоління, підтримувати розвиток сорту і здоровий спосіб життя, показувати молоді позитивні приклади.

От наш вихованець – учень із села Гут – Золтан Деак став чемпіоном України та увійшов до основного складу збірної України з греко-римської боротьби і брав участь у Чемпіонаті Європи. Українська збірна, до слова, зайняла почесне 2-е місце серед 26 команд.

Наша школа дійсно вдячна за підтримку районної влади. Також дякуємо гендиректору УСБ «Закарпаття» Олені Чусі за те, що постійно піклується про умови для розвитку спорту в районі», – розповів Ігор Карімов.