Про Концепцію Нової української школи та інноваційні методи в освіті говорили у Берегівській РДА

DSC_0010 – копіяВчора, 4 жовтня, у Берегівській райдержадміністрації відбулася непересічна подія – лекція з питань впровадження сучасної методики викладання та Концепції Нової української школи для педагогів освітніх закладів району.

Лекцію проводив проектний менеджер студії он-лайн- освіти EdEra( ГО” Едюкейшнал ера”) Папіш Олександр.

Знаковим є те, що Олександр – випускник Свободянської ЗОШ І-ІІІ ступенів і зараз саме він є прикладом того, чого можна досягти якісними змінами в освіті.

У своїй лекції Папіш Олександр розповів нашими педагогами про всі новації в освіті, які  запроваджує Міністрерство освіти і науки України:  про вміння зацікавити дітей, про педагогіку партнерства (діти- батьки- вчителі), баланс між життям та ЗНО, про тематичне інтегроване навчання, лайфхаки з української мови та літератури.

Варто зауважити, що така зустріч для педагогів стала можливою за ініціативи начальниці відділу освіти, молоді та спорту – Дьенді Шімон та головного спеціаліста відділу – Ельвіри Яновської-Лесишин.

«Сподіваюся, що вам було цікаво і хоча б частина отриманих знань та нових ідей буде впроваджуватися в освітніх закладах району. Ну і звісно – дякуємо Олександру за те, що поділився досвідом і знаннями.

DSC_0025Приємно, що випускник з нашого району зараз навчається у одному з найкращих вишів країни – Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та разом з тим працює над освітянською реформою, створює можлвості для онлайн освіти.

Думаю, для вчителів Олександра Папіша є найбільшою нагородою і радістю бачити його тут перед нами, але вже в якості нашого «вчителя», – звернулася до педагогів начальниця відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дьенді Шімон.

Довідково: Еducational Era (EdEra) – український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси та супроводжуючі матеріали широкого профілю. Команда проекту у зв’язці з викладачем розробляє увесь контент самостійно та розміщує курси на своїй онлайн-платформі.

Мета проекту  — зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив.