В районі відзначили Міжнародний день людей похилого віку

IMG_3370Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цього тижня керівництво району вшанувало ветеранів району та громадян поважного віку.

Заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та начальник управління соціального захисту населення Володимир Терпай відзначили грамотами, подяками і подарунками членів ветеранських організацій району. Соціальні працівники відвідали громадян похилого віку, які за станом здоров’я не змогли приїхати на свято, вдома та вручили їм продуктові набори.

«Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Адже ці люди своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків», – наголосив Федір Бімба.