Районну владу непокоїть ліквідація Берегівської державної лабораторії ветеринарної медицини

IMG_046612 жовтня при голові райдержадміністрації Іштвану Петрушці, за участі міського голови Золтана Бабяка та голови районної ради Йосифа Шіна, відбулася нарада стосовно ліквідації Берегівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини, яка обслуговує Берегівський район та місто Берегове.

Зона обслуговування лабораторії – це 45 населених пунктів району та м. Берегове, 8 господарств по утриманню ВРХ, 14 – по утриманню свиней, 2 – по утриманню ДРХ та інші.

Функціонування Берегівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини має важливе для району значення. А її ліквідація зробить цілий прикордонний район та місто обласного значення (з населенням близько 90 тис. осіб) беззахисним від таких небезпечних захворювань як африканська чума, трихінельоз, сказ та інші.

За результатами наради було прийнято рішення направити звернення до голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів  та захисту споживачів п. Лапа В. І. з проханням переглянути та скасувати наказ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про припинення діяльності Берегівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини.