Вітали ветерана міліції Михайла Танчинеця з ювілеєм

DSC_0037Сьогодні, 6 листопада, голова Берегівської районної державної Іштван Петрушка, заступник голови міської ради Надія Ловга та начальник Берегівського відділу поліції Євген Калитич привітали ветерана органів внутрішніх справ, полковника міліції у відставці Михайла Васильовича Танчинеця із 60-річним ювілеєм.

Виступаючі  вручили грамоти та висловили  глибокі слова вдячності за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток міліції, сердечність та увагу до виховання молодих працівників, щиро побажали йому щастя, міцного здоров’я і сімейного добробуту на довгі роки життя.

«Міцність та життєва мужність, свідоме ставлення до свого громадського обов’язку –  це належний приклад для наслідування молодим поколінням», підкреслив голова райдержадміністрації Іштван Шімонович.