День працівника соціальної сфери на Берегівщині

DSC_0008У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. З нагоди професійного свята, у фойє адміністрації були запрошені працівники управління соціального захисту населення, Берегівського відділення реабілітації дітей-інвалідів, соціальні робітники територіального центру, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, центру зайнятості, служби у справах дітей, пенсійного фонду та фонду соціального страхування України.

З привітальним словом виступили заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, заступник голови районної ради Василь Горват та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Терпай.

Всім присутнім побажали сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.

А по закінченні урочистостей та вручення грамот, на гостей чекав концерт від вихованців мистецьких навчальних закладів Берегівщини.

Більше фото за посиланням.