Круглий стіл на тему: «Біль – дзеркало душі»

DSC_0014Вчора, 6 листопада, в малому залі райдержадміністрації був організований круглий стіл на тему: «Біль – дзеркало душі», який провела Лариса Довлад психолог-психотерапевт з дипломом Інституту психотерапії і психосоматики міста Потсдам-Бабельсберг, що в Німеччині.

Були запрошені психологи освітніх закладів району, методисти відділу освіти, молоді та спорту, відповідальні за психологічну службу, представники управління соціального захисту населення, лікарі-психіатри, соціальні працівники району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

За останні два роки, Ларисою Олександрівною проводилась така психотерапевтична робота на волонтерських засадах, як:

– навчальні семінари для колег лікарів і психологів в роботі з пораненими в зоні АТО;

– робота з родинами загиблих бійців;

– робота з бійцями, які перенесли ампутацію;

– робота з травмованими дітьми і підлітками зі Слов’янська і Луганська, котрі пережили втрату батьків;

– консультування по телефону громадян, які перебувають в зоні бойових дій на Сході України.

Лікар поділилась досвідом і оптимальними шляхами вирішення проблем. Бесіда тривала довгий час і всі присутні мали змогу отримати відповіді на запитання, які стосуються саме їх професійного напрямку.