До уваги суб’єктів туристичної діяльності району

Інформуємо Вас про те, що  7- 10 грудня 2017 року у м.Ізмір  (Туреччина), проходитиме 11-а  Міжнародна   туристична  виставка  “TRAVEL TURKEY”.

Організаторами заходу  ( “IZFAS” ) пропонується Україні участь у статусі  країни – партнера у зазначеній виставці.

Серед основних  напрямів роботи виставки визначено  надання послуг  у сфері  медичного туризму. Також передбачається  презентація культурного потенціалу країни – партнера, а також проведення  так  званого  “Гастрономічного конгресу”, на якому  представлятимуть національні  кухні країни – учасниці основного заходу.

Організаторами  виставки  планується спорудження  двох павільйонів. У першому- комерційному павільйоні працюватимуть представники туристичних агентств і зазначений майданчик буде відкритий  для відвідувачів тільки в останні два дні роботи виставки.

Інший павільйон  матиме загально- інформаційні функції для ознайомлення відвідувачів із туристичним  потенціалом країни.

У 2016 році на виставці “TRAVEL TURKEY” було зареєстровано максимальну кількість у 30 тис. відвідувачів, 6 тис. із яких – представники іноземних компаній Виставка традиційно відбуватиметься   на території Ізмірського виставкового  центру (www.travelturkeyexpo.com.)

Координатором заходу виступатиме Міністерство економічного  розвитку і торгівлі Укра-їни в особі заступника  Міністра – Татарчука М.І.

Про своє бажання взяти  участь у цьому виставковому заході просимо повідомити  відділ культури і туризму Берегівської  райдержадміністрації, тел.( 03141) – 2-22-36.