Правила пожежної безпеки під час опалювального сезону

Для запобігання надзвичайних ситуацій, та пожеж під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні вимоги правил користування різними обігрівальними приладами.

пічне

Забороняється:

– залишати без нагляду розтоплені печі та каміни, а також доручати нагляд за ними малолітнім дітям;

– застосовувати для розпалювання печей і камінів бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини.

– розташовувати паливо, інші горючі речовини і матеріали на передтопковий лист;

Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід пам’ятати, що:

–  електрообігрівальні прилади повинні встановлюватись на негорючій основі;

–  відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0.25 м;

– забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушки одягу та інших матеріалів;

– не можна залишати без догляду при виході з приміщення увімкнені в електромережу електрообігрівальні прилади.

Берегівський МРВ У ДСНС України у Закарпатській  області звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог правил користування пічним опаленням. Зігрівайтеся безпечно! Адже від дотримання елементарних правил залежить безпека вашого життя! Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!