Щорічна акція «16 днів проти насильства»

violenceЗ 25 листопада по 10 грудня в районі проводиться  щорічна акція «16 днів проти насильства». Основним завданням акції є привернення уваги  громадськості  до актуальних для українського суспільства проблем  подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Під час проведення акції особливу увагу привернуто на відповідні дати, а саме: 25 листопада – Міжнародний день ООН з викоренення насильства щодо жінок – присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській Республіці у 1960 році;

01 грудня – Всесвітній день боротьби із СНІДом. Вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту стрімко поширюється у всьому світі;

06 грудня – річниця з дня “Монреальської різанини”, коли 14 жінок – студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”;

10 грудня – День прав людини. Уряди країн-членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини “на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків”, підписавши Загальну декларацію прав людини.

План заходів (завантажити повний план) затверджений на координаційній раді з питань сім’ї гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.