Павло Клімкін зустрівся з депутатами Берегівської районної ради

DSC_0350У ході свого візиту, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч керівництвом і депутатами Берегівської районної ради, обласної ради, активістами угорської громади.

Зокрема на зустрічі була Ілдіка Орос – президент Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, депутат обласної ради та очільниця Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства, Ласло Зубанич – очільник УМДС, один з лідерів угорської громади та інші.

У ході розмови, йшлося зокрема про методи викладання української мови в школах, де навчаються угорськомовні діти, про забезпечення підручниками, а також про якість підручників української мови. Адже дітей необхідно зацікавити вчити українську мову. При вивченні мови, насамперед, необхідно навчати дітей практичному – тому що необхідно в житті, а не вимагати вивчати філологічні конструкції.

Міністр Павло Клімкін наголосив, що вивчення державної мови тільки розширює і дає нові можливості дітям. Адже завдання і держави, і батьків – дати якнайбільше перспектив і хороших знань. А діти в майбутньому самі визначаться, ким їм бути і де навчатися.

DSC_0375«Для розвитку району необхідні кваліфіковані кадри. Вже зараз не вистачає працівників із знанням української та угорської мов у сфері туризму, освіти, медицини… Тому треба напрацювати методику викладання української мови, беручи до уваги зауваження та побажання місцевих педагогів», – підсумував міністр.

Після завершення зустрічі присутні поклали квіти до пам’ятників Шандора Петефі і Тараса Шевченка.