Засідання круглого столу до Міжнародного дня людей з інвалідністю

24232844_906464876175659_3005239919253083806_nВчора з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу.

Участь у засіданні взяли: заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, працівники управління соцзахисту, представники Берегівського районного товариства інвалідів вазомоторної системи, представники районного центру зайнятості та Фонду соціального страхування.

У ході засідання обговорили соціальну адаптацію людей з інвалідністю, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, можливості он-лайн навчання та он-лайн пошук вакансій та працевлаштування.

Також торкнулися і проблемних питань. Зокрема, обговорили можливості отримання нового приміщення для Берегівського відділення реабілітації обласного Центру комплексної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів.

«Ви – люди неймовірної сили духу. Бажаю вам наснаги та здоров’я. А також дякую за позитивний настрій сьогодні. Бо, незважаючи на нелегку умови, ви не нарікаєте на життя. Керівництво райдержадміністрації та управління соціального захисту населення завжди готові прийти на допомогу. Жодне звернення не залишається і не залишиться поза увагою», – підсумував зустріч заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба.