ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

mht76s-t70eШановні мешканці міста Берегово та Берегівського району!

Від себе особисто та від колективу Берегівського ОМВК щиро вітаю усіх військовослужбовців Збройних Сил України, ветеранів АТО, ветеранів військової служби та усіх хто має відношення  до Збройних Сил України зі святом.

6 грудня – це свято памяті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподоланність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в імя України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

День Збройних Сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною, незалежною державою.

Офіцери, військовослужбовці та працівники ЗСУ, прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України.

Козацької мужності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Військовий комісар
Берегівського обєднаного