Щодо відзначення Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

DSC_0001Сьогодні при заступнику голови райдержадміністрації Федору Бімбі, за участі керівників відповідальних підрозділів РДА, відбулася робоча нарада щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Нагадаємо, що14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

За підсумками наради вирішено, що районні урочисті заходи розпочнуться о 12.00. к.ч.  14 грудня, на площі Героїв. Запрошуємо всіх бажаючих.