Берегівське управління соціального захисту населення інформує щодо призначення субсидій

СЛАЙД 2Відповідно до пункту 5 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 субсидія не призначається у випадку, коли будь-хто із зареєстрованих осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12-ти місяців перед зверненням за призначенням здійснив купівлю товарів на суму, яка на дату звернення перевищує 50 тис.грн., або оплатив послуги (одноразово) на суму більше 50тис.грн..

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру, а також зобов’язаний протягом місяця проінформувати структурний підрозділ Берегівського управління соціального захисту населення про зміни, які можуть змінити розмір субсидії.

Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані, у тому числі про доходи (не зазначив один із видів доходів) надання раніше призначеної субсидії припиняється  (пункт 20 Положення) та у разі виявлення переплати здійснюється повернення надміру виплачених коштів.

Сума субсидії, перерахованої надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними даними або неповідомленням про зміни, повертається безпосередньо одержувачем, або шляхом зняття відповідних сум з особових рахунків отримувачів субсидії в організаціях – надавачах послуг.