На порядку денному – соціальний захист населення

DSC_0024Впровадження Урядом соціальних реформ, формування сучасної системи захисту прав та інтересів усіх соціальних груп на основі міжнародних норм та європейських стандартів –  пріоритетне питання у сфері соціального захисту населення.

Саме з метою вдосконалення надання соціальної допомоги населенню району, вчора, у заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, відбулася нарада з працівниками управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, охорони здоров’я, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Берегівського міськрайоного  центру зайнятості.

В ході обговорення, начальником управління соціального захисту населення було відмічено, що концепцією реформування органів місцевого самоврядування передбачено передачу надання соціальних послуг об’єднаним територіальним громадам з подальшим направленням фінансових ресурсів на місцевий рівень. Оскільки, на сьогодні, такі громади в районі відсутні, вважливим є забезпечити чітку взаємодію між органами, які надають такі послуги та органами місцевого самоврядування, при чому пріоритетом повинна бути  якість та доступність таких послуг.

На сьогодні затверджені державні стандарти на базовому рівні та активно розробляється нова інтегрована модель в основі якої підтримка сімей які опинились в кризовому стані.

Заступник голови райдержадміністрації Ф. Бімба дав доручення керівникам вищезгаданих підрозділів посилити взаємодію з сільськими та селищною радами, зокрема з питань відпочинку та оздоровлення дітей, посилення уваги до сімей, які опинились в складних життєвих умовах,  співпраці з районним центром надання адміністративних послуг.