Міжнародна виставка “China Beijing International Fair for Trade and Services”

З 28 травня по 1 червня 2018 в Пекіні (КНР) відбудеться 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами “China Beijing International Fair for Trade and Services” (CIFTIS).

Щороку до участі у CIFTIS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами.

У CIFTIS в 2017 році взяли участь 72 тисячі підприємців з 96 країн світу. За підсумками заходу було підписано 241 контракти на суму 71,28 млрд.дол. США, а саме на послуги у сферах бізнесу, комунікацій, будівництва, та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, культури і спорту, транспортних перевезень, охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, охорони природи тощо.

Детальніше про виставку та умови участі в ній можна знайти на сайті www.ciftis.org.