Відновлення навчального процесу

DSC_0006Сьогодні, 8 лютого, відбулася нарада при заступнику голови райдержадміністрації Федору Бімбі щодо епідеміологічної ситуації в Берегівському районі.

В ході наради присутніми було проаналізовано та оцінено статистичні дані щодо стану захворюваності на ГРВІ, грип та кір в районі. Було зазначено, що рівень захворюваності на ГРВІ має тенденцію до зниження. Разом з цим, існують поодинокі випадки захворюваності на кір у різних куточках Берегівщини.

З урахуванням вищезазначених даних, прийнято рішення про доцільність відновлення навчального процесу у всіх навчальних та дошкільних закладах району. Заступником голови райдержадміністрації поставлене завдання ведення постійного моніторингу епідеміологічної ситуації у навчальних закладах із взаємодією з медичними установами Берегівського району.

У разі спалаху інфекційних захворювань, з метою попередження загострення епідеміологічної ситуації та оцінкою наявних даних, розглянути можливість введення автономних карантинних заходів.