Про заборгованість до районного бюджету

DSC_00278 лютого 2018 року, при першому заступнику голови Берегівської райдержадміністрації Матію В. О., відбулася нарада щодо погашення заборгованості до бюджету району.

Участь у нараді взяли: начальник Берегівського відділення Виноградівської ОДПІ ГУ ДФС України – Дудаш П.П., перший заступник Виноградівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України – Євчак І.І. та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході обговорення, проведено детальний аналіз заборгованості до зведеного бюджету району станом на 01.02.2018 р. та запропоновано розробити відповідні заходи щодо зменшення заборгованості до місцевого бюджету.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій наголосив на необхідності постійного контролю за сплатою податкових платежів.

За результатами наради дано відповідні доручення керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів райдержадміністрації.