Шануємо довгожителів району

IMG_4398Сьогодні свій 104-й день народження відзначає жителька смт. Батьово -Нєште Гізелла  Аронівна.

Окрім великої родини, привітали іменинницю і керівники райдержадміністрації – заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та начальник управління соціального захисту населення Володимир Терпай.

«Знаєте, як кажуть в народі: життя прожити – не поле перейти. 104 роки гідного життя, виховані діти, онуки, правнуки,щоденні турботи і праця…

Гізелла Аронівна, ваше життя – це приклад для наслідування. Усякі слова зайві, коли дивишся на вашу родину. Сьогодні, в цей святковий день, бажаємо вам здоров’я, сил і наснаги радіти життю! Хай бог береже вас і вашу родину, щоб ми знову  і знову вітали вас з новими ювілеями! Здоров’я вам і Божої благодаті!», – побажав заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба.