До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Закарпатська ТПП проводить 23 березня 2016 року в м.УжгородМіжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура.”

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

Зустріч проходитиме 23 березня у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м.Ужгород, вул.Грушевського,62А. Початок о 10 годині.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74, e- mail: exib@tpp.uzghgorod.ua.