УВАГА! Відбудеться перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту

1510057611_sirenaУправління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 14 березня 2018 року в області буде проведено перевірку діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення).

З 19 по 23 березня 2018 року в окремих містах та районах області буде проведено комплексні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту області. У вищенаведені періоди планується практичне розгортання сил і засобів цивільного захисту, спеціальної техніки та особового складу аварійно-рятувальних формувань, евакуаційних органів, окремих підрозділів військових формувань, а також ввімкнення системи централізованого оповіщення населення області. У окремих районах та містах області відбудуться практичні виконання завдань щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, проведення евакуації населення, розгортання роботи евакуаційних органів тощо.

Управління звертається до мешканців області та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними. Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації”.