Щодо проведення командно-штабних навчань

DSC_0007Сьогодні, під головуванням Іштвана Петрушки, відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань  з органами управління та силами цивільного захисту області.

Учать у нараді взяли керівники всіх задіяних у навчаннях органів, структур та організацій Берегівського району.

Про створення та дії районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру у 2018 році інформував Віктор Мушка – головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій.

Також розглянули склад всіх комісій штабу, включно із постійно діючою районною евакуаційною комісією, обговорили координацію дій та районний план проведення навчань.

Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка зауважив, що кожен учасник комісії та відповідних груп мають працювати чітко і скоординовано, дотримуватися відповідних вказівок і, в  період проведення навчань, бути у стані готовності та діяти відповідно до отриманої інформації.