Засідання ДНПК щодо недопущення поширення африканської чуми свиней

DSC_001212 квітня 2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія, відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Берегівській РДА.

На засіданні було розглянуто протокол № 1 позачергового засідання ДНПК при Закарпатській ОДА стосовно епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней та стан здійснення  заходів щодо ліквідації АЧС, недопущення поширення на території області та  стан проведення депопуляції диких свиней.

Ознайомившись із інформацією начальника Берегівського управління головного управління Держпродспоживслужби Бердаря Ю.М. та інформацією начальника відділу агропромислового розвитку Попович О.Ю., вирішили:

– продовжити проведення депопуляції диких свиней на території району незалежно від сезону;
– забезпечити відбір матеріалу для проведення лабораторного моніторингу  АЧС в дикій фауні протягом мисливського сезону 2018 року;
– інформувати про випадки виявлення хворих або підозрілих захворюванні та падежу диких свиней ;
– інформування населення щодо заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней.