У селі Балажер проходила акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

DSC_0068Вчора, 12 квітня, акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» сьогодні продовжилася у селі Балажер (Чизайське лісництво, квартал 17). Лісівники ДП «Берегівський держлісгосп» очистили ділянку від чагарників та заростей,  підготували територію до посадки лісових культур.

Озброївшись лопатами, участь у екологічній акції з озеленення взяли: голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, голова районної ради – Йосиф Шін, Яношівський сільський голова Степан Барта, учні Яношівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Натхненно попрацювавши, учні отримали символічні подарунки, а також цікаві розповіді та настанови, як дбати і доглядати за молодими насадженнями.

«Щоб виростити дерево – потрібен час і дбайливий догляд. А виростити ліс – це взагалі важка праця, яка потребує часу і сил. Та як приємно буде усвідомити, що ви – частинка цієї благородної справи. Дякуємо за активну участь в акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках», – подякував школярам голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.