Круглий стіл на тему: «Організація громадських робіт у 2018 році»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA12 квітня 2018 року у Берегівському міськрайонному центрі зайнятості було проведено засідання «круглого столу» з  питань організації та проведення громадських робіт в 2018 році.

Участь у засіданні взяли: заступник голови Берегівської райдержадміністрації Бімба Ф. Ф., начальник управління соціального захисту населення Берегівської РДА Терпай В.І., начальник відділу праці  та соціально – трудових відносин управління – Юска М.М, директор центру зайнятості – М.М. Фанта, голови сільських та селищної рад району.

Одним із пріоритетних завдань державної служби зайнятості є створення умов до повернення зареєстрованих безробітних, в першу чергу соціально вразливих категорій населення, до продуктивної зайнятості, у тому числі тимчасової, шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Захід відкрив директор центру зайнятості М.М. Фанта. Він проінформував присутніх про ситуацію на ринку праці, зазначив, що в сільській місцевості не завжди можна знайти постійну роботу. Тому саме  громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру є однією з найбільш прийнятних форм тимчасового працевлаштування громадян. Він ініціював розширення переліку видів громадських робіт, зокрема, запропонував такі види робіт: надання допомоги соціально вразливим категоріям населення, в першу чергу інвалідам, сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗаступник  голови Берегівської  райдержадміністрації Ф. Бімба  наголосив на важливості організації громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам певної громади та сприяють її розвитку, є засобом створення умов  для тимчасової зайнятості  сільського населення.

Присутні обговорювали питання важливості та корисності проведення громадських робіт, перспективи проведення громадських робіт у 2018 році. За результатам заходу узгоджені  шляхи та методи подальшої  співпраці між установами з даного питання.

Берегівський міськрайонний центр зайнятості