Виїзна робоча нарада в селі Великі Береги

3Сьогодні, 13 квітня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби відбулась виїзна робоча нарада до школи села Великі Береги щодо проведення змагань і конкурсів І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), які заплановані на 27 квітня.

Робоча група, до якої входять: начальник відділу освіти, молоді та спорту Дьенді Шімон, начальник відділу охорони здоров’я Еріка Дворак, директор Берегівської ДЮСШ Олександр Чегіль, директор Великоберезької ЗОШ Тихомир Гейці, заступник військового комісара Дмитро Куліковський та заступник начальника відділу прикордонної служби «Лужанка» Артем Суліма, оглянули приміщення та прилеглу територію, де планується проведення ігр.

Вирішено та узгоджено питання матеріально-технічного забезпечення та умови проведення змагань і конкурсів.