Обговорили медичну реформу та підписання декларацій з сімейними лікарями

DSC_0125Сьогодні у голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, за участі заступника голови Федора Бімби, головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш інформувала про стан приписної кампанії до лікарів первинної  ланки:

«В Україні з 2  квітня стартувала  приписна кампанія до лікарів первинної  ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів.
Берегівський Центр ПМСД та його структурні підрозділи, лікарі загальної практики сімейної медицини, педіатри, терапевти зареєстровані в медичній  інформаційній системі е-Health.
На даний час всі заклади первинної ланки підключенні до інтернет- мережі та забезпеченні компʼютерною технікою.
Станом на сьогоднішній день  вже укладено 6417 декларацій між лікарями та пацієнтами.
Наразі ажіотаж довкола підписання декларацій дещо спав, у порівнянні з першими днями приписної кампанії».

Варто зауважити, що відтепер не має значення ані місце прописки, ані в якому закладі працює обраний лікар «первинки».Відтак, якому лікарю довірити власне здоровʼя вирішувати виключно пацієнту. Приписна кампанія безтермінова і без медичної допомоги ніхто не залишиться.

«Щодо ж до автономізації закладів ПМД, Берегівським Центром ПМСД подано пакет документів на розгляд сесії районної ради щодо перетворення закладу в комунальне неприбуткове підприємство», – зазначила головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш.