Гарячі лінії

25  лютого  2019 року   перший заступник голови   державної адміністрації  Матій Віталій Омельянович візьме участь у прямій телефонній лінії „Запитай у влади”. Зі зверненнями, скаргами та пропозиціями    громадяни   можуть  звернутися  за   телефоном  43042  з 10.00  до 12.00 год”.

„19 лютого  2019  року  з 10.00 до 12.00 год. у райдержадміністрації буде проведено „гарячу лінію” за участі  заступника голови районної державної адміністрації  Бімби Федора Ференцовича, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Терпая Валодимира Ілліча з  роз’яснення  питання „Про порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги багатодітним сім’ям” , за телефоном    23152”.

„27 лютого  2019 року   з 10.00 до 12.00 год. у райдержадміністрації буде проведено „гарячу лінію” за участі першого заступника голови райдержадміністрації Матія Віталія Омеляновича,   начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Петри Тетяни  Прокопівни з роз’яснення  питання „Про Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт ”,     за      телефоном    23006”.