Берегівська районна державна адміністрація

Увага! Початок реалізації Програми викупу земель для суспільних потреб

1

Tájékoztatjuk a beregszászi járás lakosságát a Beregszászt elkerülő, Asztély községet és az asztélyi határátkelőhelyet érintő autóút építése céljából történő közhasznú földkivásárlás és földkiváltás 2016 – 2019-es évi Programja végrehajtásának kezdetéről.
Az adott Program előirányozza az elkerülő út nyomvonalába eső földterületek kivásárlását Beregszász városában, a város külterületén, valamint Asztély és Beregdéda községekben.
Kérjük azon lakosokat vagy örököseiket, akik földrészlege az épülő autóút nyomvonalába esik, forduljanak a közigazgatási hivatal jogi osztályához a kivásárlás feltételeinek egyeztetése céljából. Részletes tájékoztatást a
+380660819508 telefonszámon kaphatnak.

Повідомляємо мешканців Берегівського району про початок реалізації Програми викупу земель для суспільних потреб – а саме для будівництва об’їзної автодороги м. Берегово та с.Астей до МАПП «Лужанка» на 2016-2019 роки.  Детальніше…


Петро Порошенко: «Це священне право українців – вивчати свою мову, не забороняючи при цьому мати навчання другою, третьою або четвертою мовою і не утискаючи права національних меншин»

1-69Президент Петро Порошенко вважає, що українці мають прерогативне право вивчати свою рідну мову. При тому право на вивчення інших мов не повинно утискатися. Про це Порошенко заявив, відповідаючи на запитання, чи має намір він підписувати або повертати з правками до Верховної Ради на доопрацювання нову редакцію закону “Про освіту”.

“Закон ще не надійшов до мене, але я вважаю, що це священне право українців – вивчати свою мову, не забороняючи при цьому мати навчання другою, третьою або четвертою мовою і не утискаючи права національних меншин”, – заявив Президент Петро Порошенко Детальніше…


Засідання «круглого столу» із роботодавцями району

DSC_0090Сьогодні, у селі Великі Береги, на підприємстві ТОВ СП „Хох-Берег”, відбулося засідання «круглого столу» із роботодавцями району  щодо стану економічного розвитку, соціально-трудових відносин та плати праці.

Круглий стіл організовано управлінням соціального захисту населення Брегівської РДА і участь взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, голова районної ради Йосиф Шін та керівники найбільших підприємств району.

В ході обговорення, учасники «круглого столу» проаналізували широке коло  проблем та перспектив економічного розвитку, соціально-трудових відносин та оплати праці Детальніше…


Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності

plod_grunt-1024x819-1Згідно із Земельним кодексом України, кожен українець, якому виповнилося 18 років, може отримати землю для різних потреб. І законодавством не передбачено обмеження у виборі місця розташування такої земельної ділянки.

Виходячи із законодавства, кожен громадянин може одночасно отримати та приватизувати 6 земельних ділянок різного призначення, тобто передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах зазначених норм провадиться  один раз по кожному виду використання Детальніше…


Засідання позачергової сесії районної ради

DSC_0102Сьогодні, 12 вересня, відбулася 12-та позачергова сесія Берегівської районної ради, під час якої депутати розглянули звернення до Президента України  Порошенка П.О.  з приводу прийняття Верховною Радою України 5 вересня 2017 року ЗУ «Про освіту».

Стурбованісь депутатів викликала ст. 7 нового закону, яка обмежує здобуття середньої та вищої освіти на рідній мові.

 На засіданні були присутні 28 депутатів. Звернення до Президента підтримано одноголосно.

 


Вітання головному лікарю Берегівського центру ПМСД

DSC_0011Вчора, 17 вересня, свій день народження відзначила головний лікар Берегівського центру ПМСД – Гедєш Руслана.

З нагоди ювілею та за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, разом із керівництвом  відділу охорони здоров’я, нагородив Руслану Михайлівну грамотою та подарунком Детальніше…


Відзначили День рятівника

DSC_0021З нагоди Дня рятівника, яке відзначають щороку 17 вересня, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка вітав сьогодні колектив Берегівського міськрайонного відділу ДСНС.

Найкращим працівникам вручено спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, а колективу – 39 комплектів формового одягу Детальніше…


Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

Це допоможе збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів клієнтів банку та розширити географію партнерської мережі, а також підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання Детальніше…


З професійним святом вітали працівників лісового господарства

DSC_0050Напередодні Дня працівників лісу, який святкуємо 17 вересня, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка вітав колектив Берегівського лісового господарства.

«Ліс – це природне багатство, найбільша цінність Карпат – як промислова так і екологічна. Ліс потребує догляду та дбайливого ставлення. Тому ваша благородна праця заслуговує на подяку. У день вашого свята, хочу побажати усім – невичерпної енергії, трудових успіхів та процвітання лісової галузі району. Здоров’я, добра і благополуччя вам та вашим родинам!», – звернувся до колективу лісівників голова райдержадміністрації Детальніше…


Сергій Савчук: Наше завдання – створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», – розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

Голова пояснив, що інвестори оцінюють не лише регуляторні механізми та економічну ситуацію в країні, а й безпосередньо рентабельність та окупність проекту, і головне – його якість Детальніше…


Про участь сільрад у Bereg Fest 2017

DSC_013130 вересня та 1 жовтня у селі Яноші відбудеться 52-й Міжнародний фестиваль Bereg Fest 2017. Свято обіцяє бути яскравим та захоплюючим і організатори, не покладаючи рук, готуються до фестивалю.

Саме з цього приводу, сьогодні, під керівництвом голови РДА Іштвана Петрушки та голови районної ради – Йосифа Шіна, відбулася нарада із сільськими головами району. Щоб якнайкраще представити усю культурну різноманітність району – обговорили та запланували виступи аматорських колективів, виготовлення і представлення традиційних мистецьких творів, сувенірних виробів та страв, що відображають культуру, історію та етнічну самобутність Берегівщини.


Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю отримав новий комп’ютерний комплекс

DSC_0114Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту – Дьенді Шімон, відвідав Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю з наданням професійної підготовки.

Ліцей отримав навчальний комп’ютерний комплекс для кабінету інформатики. Нові комп’ютери відповідають найновішим технологічним стандартам та відповідності педагогічним вимогам.

У ході візиту оглянули відремонтовані класи та поспілкувалися з із директором ліцею Мар’яною Стець і педагогічним колективом, обговоривши проблемні питання закладу.


Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

2Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.

Наразі компанія вивчає можливості встановлення в українських містах сміттєпереробних заводів з подальшим виробництвом енергії. Такі проекти будуть надзвичайно корисні громадам, адже вирішуватимуть екологічні та енергетичні проблеми. Водночас, для інвесторів важливим питанням залишається рентабельність та окупність встановлення подібних об’єктів Детальніше…


У Свободі та Батьові консультуватимуть з правових питань у мобільних точках доступу

1747111 06-04-2016З 11-го по 15 вересня у районах Закарпаття працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги». 

Графік   виїздів у населені пункти області.

14 вересня фахівці з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області консультуватимуть жителів с. Свободи та смт. Батьова.


Увага! Обмеження руху на КПП “Солотвино – Сігету Мармацієй”

p_240646_1_slidertop2У період з 11 вересня 2017 року по 30 листопада 2017 року, у проміжку часу 22.00. – 5.00. год. щодня проводитимуться ремонтні роботи мосту через річку Тиса в межах пункту пропуску “Солотвино – Сігету Мармацієй”. Враховуючи зазначене, протягом цього періоду буде обмежено рух у пункті пропуску.


Конкурс “Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність”

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.08.2017 № 4502-06/28408-06, листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 05.09.2017 № 5209/06-11 інформуємо про конкурс в рамках Європейської програми підтримки  малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: COS-EINET-2017-3-04: “Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність”.

Метою конкурсу є налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямках як інноваційний дизайн та туризм. Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються Детальніше…


Підготовка до BEREG FEST 2017 на фінішній прямій

DSC_0071Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та голови районної ради Йосифа Шіна, відбулося засідання організаційного комітету BEREG FEST 2017.

У ході засідання, детально розглянули програму фестивалю, і такі окремі організаційні моменти як розміщення торгових наметів, організацію прибирання та вивезення сміття, забезпечення охорони громадського порядку. Також визначили відповідальних за кожний напрямок робіт Детальніше…


Розпочато фінансування пенсій за вересень

pensiynyy-fond-ukrayiny1 вересня  Виноградівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розпочало фінансування пенсій за поточний місяць. Станом на 5 вересня профінансовано в сумі 9063,0 тис.грн., з яких 7443,0 тис.грн., на відділення поштового зв’язку, і 1620,0 тис.грн., на банки.

Виплата пенсії здійснюватиметься з 4 по 25 вересня.


Говорили про земельні проблеми та ділянки під будівництво об’їзної дороги

DSC_0017Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із начальником головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світланою Мельничук.

У ході зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають під час викупу земельних ділянок для будівництва об’їзної дороги, а також використання земель сільськогосподарського призначення, розмір орендної плати за землю тощо.

Наразі, під будівництво об’їзної дороги,  вже укладено угоду про викуп третини земельних ділянок, проводиться експертна оцінка, йде оформлення необхідної технічної документації. Розглянули шляхи активізації роботи у цьому напрямку.


Москаль: «Завдяки угорським грантам кількість приватних підприємців на Закарпатті збільшилася майже на три тисячі»

blog_838З початку цього року в Берегівському районі зареєструвався 371 новий підприємець – фізична особа і 25 юридичних осіб. Із них за липень і серпень – 160.

– Абсолютна більшість нових підприємців на Берегівщині з’явилися завдяки «Центру економічного розвитку Закарпаття «Еган Еде», Детальніше…