Берегівська районна державна адміністрація

Зустріч Лілії Гриневич з освітянами Берегівського району

DSC_0041У суботу, 18 листопада, відбувся візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич у Берегівський район.
Звісно, така подія викликала неабияку зацікавленість з боку освітян, громадських активістів і ЗМІ.
Зал засідань Берегівської районної ради, де відбулася зустріч, був переповнений.

У ході свого виступу керівник МОН детально розповіла про новий Закон «Про освіту», а також про статтю 7-му ЗУ «Про освіту», яка регулює мову навчання, роз’яснила що вона гарантує та спростувала низку міфів і перекручувань, які виникли навколо нового освітнього Закону.

Після виступу Міністра, відбувся діалог, кожен охочий міг задати питання до Лілії Михайлівни та керівників структур МОН.

Освітяни Берегівщини розповіли про свої бачення проблеми викладання української мови у у школах національних менши, обговорили тести ЗНО.

Зустріч Міністра освіти і науки України з освітянами району була дуже необхідною. Важливо, що кожен зміг донести свою позицію і бути вислуханим. Тим паче, що Лілія Гриневич запропонувала створити робочу групу з питань удосконалення методики викладання української мови та розробки нових програм і підручників саме для дітей кожної національної меншини.


Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич з візитом на Берегівщині

DSC_0014Сьогодні, 18 листопада, Берегівщину відвідала Міністр освти і науки України – Лілія Гриневич. В ході візиту вона завітала до Яношівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також провела робочу зустріч з керівництвом району.

Участь у зустрічі також взяли керівник департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, народний депутат України – Валерій Лунченко, директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, Кремінь Тарас – голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Детальніше…


Вшанували жертв сталінських репресій

23754944_1147448715388722_7707929653343159334_n17 листопада голова райдержадміністрації Іштван Петрушка взяв участь у богослужінні та покладанні свічок у пам’ять про жертв сталінського терору.
Світла пам’ять всім жертвам політичних репресій!Нехай ніколи не повториться таке зло на нашій землі!

Довідково:
У ці листападові дні в нашому краї проходять пам’ятні заходи із вшанування жертв сталінських репресій Детальніше…


21 листопада – День Гідності та Свободи

pablo-3

21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи.
О 12 годині к.ч. біля міського будинку культури відбудуться урочисті заходи.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!
Запрошуємо на урочистості всіх бажаючих!


Мистецька виставка “Скарби рідного краю”

DSC_0008Сьогодні, у холі райдержадміністрації, розпочала роботу виставка майстрів робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Скарби рідного краю».

«Берегівщина багата талантами, багата народними традиціями, які успішно втілюються в мистецтві.

Ця виставка ще раз нагадує про те, що потрібно шанувати і берегти рідний край та його неповторну красу і звичаї, бо це – наш найбільший скарб!», – наголосив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба.

Тож запрошуємо всіх охочих відвідати виставку та бажаємо приємного перегляду.

 


16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

1447657921_den-radoДень працівників радіо, телебачення і зв’язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 № 667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.
На сьогоднішній день, головними пріоритетами такої нелегкої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, задоволення зростаючих потреб суспільства у надійному та якісному наданню інформації.

Детальніше…


Спільна нарада до відзначення Дня Гідності та Свободи

DSC_0004Сьогодні, 15 листопада, в будівлі Берегівської міської ради, відбулась спільна робоча нарада з питань підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи. Нараду провели заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та заступник міського голови Надія Ловга. В обговоренні взяли участь представники відповідних структурних підрозділів РДА та міської ради.

У ході зустрічі присутні розглянули та затвердили остаточну програму урочистостей з нагоди свята – було вирішено розпочати 21 листопада о 12 годині к.ч. біля міського будинку культури. Тож запрошуємо всіх бажаючих!

 


Бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації 10.11.2017 №04.1/972 інформуємо про те, що 23.11.2017 у м. Київ, бул. Шевченка/вул. Пушкінська 5-7/29 (готель «Прем’єр Палац») відбудеться IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

З питання щодо участі у вищезгаданому Форумі звертатися до департаменту відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності за тел.: (044) 590-54-09, e-mail: saeevde@gmail.com).


Засідання координаційної ради до акції «16 днів проти насильства»

DSC_0002Сьогодні, 15 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби відбулося засідання координаційної ради до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка традиційно проводитиметься з 25 листопада по 10 грудня на території Берегівського району.

Основним завданням акції є привернення уваги  громадськості  до актуальних для українського суспільства проблем  подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків Детальніше…


Виплати учасникам АТО у 2017 році

06-04-2016Якщо учасник бойових дій до початку проходження служби отримував пенсію як пенсіонер з числа військовослужбовців, то виплата такої пенсії на час служби не припиняється.

Після звільнення від служби виплата пенсій здійснюється учаснику бойових дій з урахуванням додаткової вислуги років на день його демобілізації. За учасниками бойових дій, які проходять службу, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності, де вони працювали до початку проходження служби, але не більше 1 року Детальніше…


Завдання – створити умови для рівного доступу до здобуття якісної освіти

171114_gol101_01_vДепартамент освіти і науки обласної державної адміністрації провів нараду з начальниками місцевих органів управління освітою з питань упровадження Закону України „Про освіту”, прийнятого Верховною Радою України 5 вересня п.р.

Директор департаменту Ганна Сопкова, зокрема, поінформувала про поетапне упровадження положень зазначеного Закону, розроблення відповідних нормативно-правових актів, передбачених Планом організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення його реалізації Детальніше…


Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення відпочинку дітей

DSC_0008Сьогодні, 13 листопада, проведено засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення відпочинку дітей. На засіданні підведено підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії.

Впродовж 2017 року, завдяки благодійним та релігійним організаціям, охоплено відпочинком та оздоровлено 1928 дітей району на суму понад 11 млн. грн., що забезпечило четверте місце в області. Штабом також намічено завдання по організації відпочинку дітей на наступний рік Детальніше…


Глава держави про новий Верховний Суд: Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні

063bde0da67db489a84a8f06c298ac1d_1504772565Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогоднішній день надзвичайно важливий для нашої країни. «День народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого», – наголосив Глава держави.

За словами Президента цей конкурс, з високим рівнем конкуренції, який проходив під дуже пильним наглядом громадськості, з прискіпливою перевіркою кандидатів всіма антикорупційними органами Детальніше…


До відома суб’єктів малого та середнього підприємництва

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням обласної ради 21 вересня 2017 року № 910.

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються державними банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва (юридичним особам та фізичним особам – підприємцям) Детальніше…


Урочисте відкриття спортивного майданчика

DSC_0039Сьогодні, 10 листопада, керівництво районної державної адміністрації та районної ради, заступник начальника та методисти відділу освіти, молоді та спорту РДА відвідали урочисте відкриття спортивного майданчика на території Берегівської угорської гімназії імені Бетлена Габора.

Іштван Шімонович наголосив на вагомому внеску у благоустрій району обласних депутатів, подякував за спільну плідну працю всім присутнім та побажав ще більших успіхів у майбутньому році Детальніше…


До уваги жителів району!

5836fad5842a6-20150624100417З метою запобігання випадків травмування населення району на енергетичному обладнанні ПрАТ «Закарпаттяобленерго», а також ознайомлення населення з небезпекою при наближенні в зони розташування електричних установок, ліній електропередавання, в рамках Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру, просимо ознайомитись з інформаційними постерами.

Бережіть себе та здоров’я своїх близьких Детальніше…


Про діяльність громадської організації «Ла Страда – Україна»

Громадська організація «Ла Страда – Україна» – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

На базі ГО «Ла Страда – Україна» функціонує дві «гарячі» лінії Детальніше…


День української писемності та мови

Den-Movy-29 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.

Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щорічно на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія Детальніше…


eHealth – електронна система охорони здоров’я

1383305369_f16Експерти проектного офісу при Міністерстві охорони здоров’я та професійних організацій навчали лікарів з усієї області роботі з eHealth. Електронна система охорони здоров’я стане обов’язковою з серпня 2018 року, але готуватися до її впровадження заклади краю почали ще минулого літа.

Вже сьогодні до eHealth приєдналися 7 медичних установ Закарпаття (Виноградівська районна лікарня, Воловецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги, Рахівський центр первинної медико-санітарної допомоги, Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево, Закарпатський обласний медично-інформаційний центр, Комунальний заклад Чопської міської ради) Детальніше…