Берегівська районна державна адміністрація

Увага! Початок реалізації Програми викупу земель для суспільних потреб

1

Tájékoztatjuk a beregszászi járás lakosságát a Beregszászt elkerülő, Asztély községet és az asztélyi határátkelőhelyet érintő autóút építése céljából történő közhasznú földkivásárlás és földkiváltás 2016 – 2019-es évi Programja végrehajtásának kezdetéről.
Az adott Program előirányozza az elkerülő út nyomvonalába eső földterületek kivásárlását Beregszász városában, a város külterületén, valamint Asztély és Beregdéda községekben.
Kérjük azon lakosokat vagy örököseiket, akik földrészlege az épülő autóút nyomvonalába esik, forduljanak a közigazgatási hivatal jogi osztályához a kivásárlás feltételeinek egyeztetése céljából. Részletes tájékoztatást a
+380660819508 telefonszámon kaphatnak.

Повідомляємо мешканців Берегівського району про початок реалізації Програми викупу земель для суспільних потреб – а саме для будівництва об’їзної автодороги м. Берегово та с.Астей до МАПП «Лужанка» на 2016-2019 роки. 

Дана Програма передбачає викуп земельних ділянок у їх  власників на території м. Берегова, за межами міста Берегова, на території с. Дийда та с. Астей.

Просимо громадян – власників земельних ділянок, або  їх спадкоємців, через земельні ділянки яких проходить смуга відведення земель під будівництво автомобільної дороги, звернутися до юридичного відділу Берегівської райдержадміністрації, за адресою: м. Берегово, вулиця Мукачівська, 6, з метою проведення переговорів щодо умов викупу або зателефонувати за номером телефону 0660819508 для отримання детальної інформації.

З розпорядженням голови райдержадміністрації можна ознайомитися тут: Про проведення викупу земельних ділянок для будівництва об’їзної автомобільної дороги м.Берегово та с.Астей до МАПП „Лужанка”.


Чергове засідання колегії

DSC_0005Сьогодні, 21 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні також були присутні голова районної ради Йосиф Шін, заступник голови районної ради – Василь Горват та заступник голови райдержадміністрації – Федір Бімба.

Під час колегії розглянули такі питання: стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, звернення громадян за І півріччя 2017 року, підсумки роботи управління соціального захисту населення І півріччя 2017 року та стан виконання програми у галузі охорони здоров’я.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.


На Закарпатті дні жалоби

3032012101Геннадій Москаль підписав розпорядження про дні жалоби на Закарпатті у п’ятницю та суботу (21– 22 липня).
– Впродовж цього тижня в ході бойових дій на  Донбасі загинули двоє військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, мешканців Закарпаття, – наголошує голова ОДА. – Це 22 річний Золтан Балаж із Виноградова та 21-річний Сергій Гладкий зі Страбичова на Мукачівщині. Молоді хлопці віддали свої життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, в пам’ять про загиблих героїв на Закарпатті оголошуються дні жалоби.
Згідно з розпорядженням голови ОДА, державні прапори на адміністративних будівлях будуть приспущені, органам державної влади, місцевого самоврядування, а також телерадіокомпаніям рекомендовано обмежити проведення і трансляцію розважальних заходів.


Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель Детальніше…


За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

«Як бачимо, літо – найсприятливіший період для підготовки до зими. ОСББ проявляють все більше довіри до програми «теплих кредитів» і переконуються в її численних перевагах. Одна з них – це гарантована державна фінансова допомога на впровадження енергоефективних заходів, що дозволяє ОСББ заощадити половину і більше коштів», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук Детальніше…


Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії.

План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою – головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером – керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України Детальніше…


До уваги суб’єктів господарювання району!

21-22 листопада 2017 року у місті Пекін (КНР) відбудеться 9 сесія Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. У COIFAIR – 2017 планується участь близько 1000 великих державних і приватних підприємств Детальніше…


Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

СЛАЙД 2У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування Детальніше…


Підвели підсумки розвитку освіти в районі

DSC_000219 липня заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба провів нараду щодо підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016/17 навчального року та завдання на 2017/18 навчальний рік. Інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту – Дьенді Шімон:

«Станом на 1 червня 2017 року збережена мережа дошкільних навчальних закладів. На території району  функціонують 36 дошкільних навчальних закладів різних типів. Кількість дітей у ДНЗ – 1799, з них: 268 – віком від 1 до 3 років,  1491-  3 і старші (67,8% охоплення дошкільною освітою) Детальніше…


25 млн грн. на енергоощадність – чергове відшкодування Уряду учасникам програми «теплих» кредитів

1717117 липня Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу майже 25 млн грн. перераховано тим, хто залучав кошти на енергоефективні заходи у ПриватБанку у травні.

Найбільшу суму коштів – 24,5 млн грн. – виплачено тим, хто займався утепленням індивідуального житла. Таких домогосподарств налічується понад 5500.

Ще 400 тис. грн. отримало 96 родин, які замінили газові котли на твердопаливні Детальніше…


Нарада при голові райдержадміністрації

DSC_0096Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушки провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів.
В ході наради обговорили стан підготовки установ району до опалювального сезону 2017/2018, повернення коштів невикористаних субсидій населенню району, проведення оздоровлення школярів. Також торкнулися проблемних питань районного бюджету,підготовки до сесії районної ради та намітили першочергові завдання на поточний тиждень.


Голова ОДА привітав угорців із річницею національно-визвольної боротьби 1703 – 1711 років

1704 (1)Голова ОДА взяв участь в урочистостях, присвячених річниці Національно-визвольної війни угорського народу початку 18 століття. Захід відбувся в неділю (16.07) на українсько-угорському кордоні в смт Вилок біля пам’ятного знаку Турулу, з угорського боку в ньому взяла участь делегація у складі голови загальних зборів Саболч-Сатмар-Березької області Оскара Шестака, віце-спікера парламенту Угорщини Іштвана Йокоба, представників Офісу уповноваженого уряду за співпрацю Закарпаття та Саболч-Сатмар-Березької області.
У національно-визвольній боротьбі проти панування австрійської династії Габсбургів, яка почалася на початку 18 ст. на території теперішнього Закарпаття, брали участь представники багатьох національностей, що населяли Австрійську імперію, в тому числі угорці, русини, словаки. Голова ОДА відзначив це в своїй вітальній промові Детальніше…


Москаль увійшов у четвірку найвідповідальніших голів ОДА в Україні

40407-1_ru_large«Слово і Діло» оприлюднило рейтинг голови Закарпатської ОДА до другої річниці його перебування на посаді. 

Всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло», який моніторить інформацію щодо обіцянок і стану їх виконання провідними політиками України, оприлюднив «Рейтинг відповідальності» Геннадія Москаля, який уже два роки посідає посаду голови Закарпатської ОДА. Подаємо його з незначними скороченнями.

Загалом Москаль за два роки встиг дати 46 обіцянок, причому 21 з них він виконав, а ще 6 – не зумів. Таким чином, рейтинг відповідальності Москаля як керівника Закарпатської області зараз становить 46%.
Зазначимо, що його рейтинг з урахуванням обіцянок, які він давав ще до вступу на посаду, вищий і становить 55% Детальніше…


На порядку денному – інклюзія ромського населення в місцеві громади.

DSC_0080Вчора, 13 липня, у малому залі засідань, відбулася робоча зустріч із директором Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» Ольгою Жмурко та виконавчим директором Правозахисного фонду «Розвиток» – Наталією Козирь.

На зустрічі були присутні заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, заступник голови районної ради  Василь Горват, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови і секретарі сільських рад району, на території яких проживає значна кількість ромів Детальніше…


Ми хочемо, щоб переваги євроінтеграції відчув кожен українець – Президент

ac7899d576a347fd4a57bbc946e4e47a_1494765869Президент Петро Порошенко під час Дев’ятнадцятого Саміту Україна-ЄС наголосив на важливості формули «Імплементація Угоди про асоціацію – наш шлях до Євросоюзу», яка є директивою для української влади і суспільства. Президент особливо акцентував увагу на важливих економічних напрямках євроінтеграції, а також наголосив на необхідності розвитку міжлюдських контактів та запропонував скасувати тарифи на роумінг та міжнародний телефонний зв’язок Детальніше…


Відбулася нарада-семінар для голів сільських рад району

DSC_0040Сьогодні відбулася нарада-семінар із головами селищної, сільських рад району. Відкрив семінар – нараду голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, який ознайомив присутніх з порядком денним. У нараді також взяв участь голова районної ради Йосиф Шін.

На розгляд наради – семінару винесені питання наступні питання Детальніше…


10-денні навчання підрозділу територіальної оборони завершилися. Учасники отримали грамоти та корисний досвід

DSC_0049Сьогодні, під час проведення наради-семінару із головами селищної, сільських рад району, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін відзначили грамотами голів сільрад, які брали участь в навчальних зборах підрозділу територіальної оборони.

Навчальні збори, головна ціль яких – навчатися захищати рідний край, тривали 10 днів. Також, очільники сільських громад району практично навчалися особливостям та порядку несення служби на блокпостах і під час охорони важливих об’єктів і комунікацій.

Отож, за зразкову військову дисципліну та високі показники під час участі у навчальних зборах з підрозділом територіальної оборони, грамоти отримали Детальніше…


Уряд виділив додатково 300 млн грн. на фінансування програми «теплих» кредитів у 2017 році

19884474_1588975191135869_6260764549985415386_n12 липня Уряд прийняв рішення перерозподілити частину коштів, передбачених в бюджеті на фінансування Фонду енергоефективності, та спрямувати їх на фінансування програми «теплих» кредитів. Сума виділених коштів склала 300 млн грн., з яких:

  • близько 260 млн грн. буде надано фізичним особам на утеплення індивідуального житла;
  • майже 10 млн грн. – на заміну котлів;
  • майже 30 млн грн. – на енергоефективні заходи для ОСББ/ЖБК.

Детальніше…


Обговорили стан заборгованості до районного бюджету

DSC_002712 липня,  при заступнику голови райдержадміністрації Ф. Бімбі, відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.  

Про стан заборгованості до бюджету району інформував начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації В. Нестеровський Детальніше…