Чи стане закарпатське вино світовим брендом?

«Виноробство і виноградарство – це скарб Закарпаття і України. Ця земля має унікальні властивості і кліматичні умови, що сприяють виноробній справі. Закарпатські вина можуть бути такими ж відомими і елітними, як вина Франції чи Італії», – Голова Асоціації сомельє Угорщини Золтан Шлезак, який є головним консультантом з виноробства Компанії Chateau Chizay.

“Нам – виноробним компаніям, і приватним маленьким виноробам, і владі – треба прикласти всіх зусиль щоб Закарпатські вина вийшли на світовий ринок, щоб Закарпаття ставили в ряд з такими регіонами як Тоскана, Бордо чи Токай. Закарпатське вино має бути брендом. Це велика мрія і це наша велика спільна справа”, – заявив Анатолій Полосков – директор СП «Айсберг ЛТД» (до складу якого входить і ТМ Чизай).

Сьогодні один з один з найбільших і найвідоміших виноробних комплексів Закарпаття Шато Чизай (Chateau Chizay) гостинно відкрив двері свого головного комплексу. На дружню зустріч були запрошені колеги – поважні приватні винороби та журналісти.

Так, у рамках роботи проектів «Школа винного туризму» розширена екскурсія, дегустація і знайомство з лабораторією найбільшого закарпатського виробника вина Chateau Chizay.

До слова, лабораторія Chateau Chizay має високоякісне технологічне обладнання. Тут працюють справжні та віддані професіонали, тож за якість вина можна не турбуватися.

Експерти ТМ Chateau Chizay приватні винороби радо ділилися своїм досвідом, обмінювалися думками та порадами: як доглядати за виноградними кущами, якими мають бути винні бочки, коли краще збирати врожай, при якій температурі зберігати… та про низку інших важливих нюансів виноробства.

«У широкому сенсі – йдеться про розвиток закарпатського виноробства як знакової галузі економіки і туризму краю. Варто наголосити: Chateau Chizay – перша і єдина виноробна компанія Закарпаття, яка в рамках спеціального проекту Chateau Chizay Academy надає вагому безкорисну допомогу всім, хто причетний до розвитку туристичної галузі Закарпаття, і звичайно із радістю буде обмінюватися досвідом та знанням зі своїми колегами-виноробами», – підсумували зустріч менеджери ТМ Chateau Chizay.

Ми ж бажаємо успіхів та процвітання виноробній галузі і нашій рідній Берегівщині, де безперечно, найкращі виноградники і вина!