Щодо протидії торгівлі людьми

Вчора, 11 червня, у райдержадміністрації було проведено круглий стіл на тему «Здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області».
Участь у засіданні взяли представники райдержадміністрації, ЗГЖО «Веста», громадських організацій, суб’єкти ПТЛ у Берегівському районі та депутат облради Андрій Вишняк.

Голова Закарпатської ГЖО Інна Сабадош інформувала учасників про реалізацію проекту МОМ «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області».

Експерт проекту Андрій Вишняк представив аналіз стану виконання районних програм «Впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та гендерної політики на 2016-2020 рр».

Про активізацію та планування роботи в напрямку виявлення, надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми та здійснення інформаційних кампаній розповів головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя департаменту соціального захисту населення ОДА – Василь Савчин.