Берегівський інклюзивно-ресурсний центр чекає діток з особливими освітніми потребами

Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, разом із головою районної ради Йосифом Шіном та начальницею відділу освіти, молоді та спорту Дьенді Шімон, відвідали новостворений Берегівський інклюзивно-ресурсний центр (село Бене).

Створення центру фінансувалося за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими
освітніми потребами.

Керівники району оглянули новенькі кабінети, оснащенні згідно останніх вимог і стандартів МОН України.
Тут є все, що потрібно для найкращого навчання діткам з особливими потребами – нові кольорові меблі, інтерактивні дошки, кімната дефектолога, логопеда, психолога, вчителя фізкультури – з відповідним оснащенням.

«В останній рік у галузі освіти зроблено чимало. Чи не вперше в Україні виділено значне державне фінансування на створення рівних умов для дітей з особливими освітніми потребами – 509 мільйонів гривень на 2018 рік. Саме у такому розмірі у держбюджеті передбачили субвенцію на інклюзивну освіту. Інклюзивна освіта є складовою концепції НУШ.  На рівні держави, підтримкою і впровадженням інклюзивного навчання опікується дружина Президента – Марина Порошенко. Це дуже позитивні зміни, які свідчать наскільки її суспільство захищає невід’ємні права кожної людини», – зауважив голова райдержадміністрації.