Серпнева конференція освітян з елементами едкемпу «Час освіти за філіжанкою кави»

29 серпня відбулася щорічна  конференція відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА. Вперше традиційний формат конференції був змінений і усі учасники могли вільно поспілкуватися у неформальній обстановці і, під час доповідей, навіть(!) випити кави (або води) – бо ж сама назва зобов’язувала… Отож атмосфера сприяла дружньому спілкуванню, обміну домками та досвідом.

 

З вітальними словами до керівників шкіл звернувся голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступник голови районної ради Василь Горват. Також до освітян вітала Орос Ілдіко – голова угорськомовного педагогічного товариства, депутат обласної ради.

У ході конференції, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Дьенді Шімон інформувала присутніх про підготовку до нового навчального року та підвела підсумки попереднього 2017/2018 навчального року.
Керівник НВК Великої Бакти – Вовчок Анжеліка – ділилася з колегами досвідом співпраці керівника закладу освіти з громадою. А про всі аспекти НУШ розповіли тренери Хіміч Іванна та Шімон Андріана.

«Колись один із засновників Першої французької республіки Дантон сказав: «Після хліба найважливіше для народу – школа». І це істина правда. Реформи, що розпочаті в нашій державі, і в освіті зокрема – це обов’язкова умова творення сучасної нової України. Освітня реформа – є однією з рушійних у суспільстві. Час для змін настав і ми маємо змінювати себе, своє ставлення до роботи. Маємо бути відповідальними. Навіть не перед державою, а перед своїми дітьми, громадою! Шановні освітяни, сил вам, творчої енергії і натхнення! Успіхів і нових досягнень новій українській школі!», – побажав голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.