Спільна нарада з керівництвом відділу прикордонної служби «Лужанка»

Сьогодні, 9 серпня, голова Берегівської РДА Іштван Петрушка та начальник відділу прикордонної служби «Лужанка» Григорій Імедашвілі провели спільну нараду щодо забезпечення надійного прикордонного контролю та належного стану режиму перед пунктом пропуску «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону.

Були обговорені питання оновлення встановлених дорожніх знаків для недопущення довгочасних зупинок транспортних засобів перед пунктом пропуску «Лужанка» та уточнення порядку підтримання режиму в сервісній зоні перед пунктом пропуску та порядок спільних дій у разі його порушення.

З метою забезпечення комфортних умов для осіб, які перетинають державний кордон в пункті пропуску, недопущення створення конфліктних та аварійних ситуацій серед учасників дорожнього руху, а також, враховуючи необхідність приведення до встановлених вимог під’їзних шляхів до пункту пропуску, було вирішено звернутись до Берегівського відділу Національної поліції і спільними зусиллями провести заходи щодо відновлення дорожніх знаків «Зупинку заборонено» та «Стоянку заборонено».

Тому будьте обачні на дорозі і звертайте увагу на встановлені знаки. Дотримуючись правил дорожньої безпеки, ви збережете себе та своїх близьких.