Співчуття від колективів адміністрації та районної ради

Берегівська районна рада та районна державна адміністрація глибоко сумує з приводу важкої втрати – смерті колишнього голови районної ради, Почесного громадянина Берегівського району, чесної і доброзичливої людини РЕВАКА СТЕПАНА СТЕПАНОВИЧА.

Ревак Степан Степанович пройшов трудовий шлях від колгоспника до першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Досвід, набутий у процесі трудової діяльності, Ревак С.С. вміло використовував на практиці. Працюючи на різних посадах, зарекомендував себе як ініціативний, наполегливий у досягненні покладеної мети працівник, проявив себе здібним організатором і вмілим керівником трудових колективів, які свого часу очолював.

Завдяки його вмінню та наполегливості у районі одним із кращих господарств був Держплемзавод «Закарпатський», який він очолював. Запроваджувались нові технології, значно покращився стан племінної справи.

На посаді голови районної ради Степан Степанович проявив себе ініціативним і здібним організатором. Плідно займався вирішенням проблем  соціально-економічного і культурного розвитку Берегівського району. Багато зусиль Ревак С.С. віддав ліквідації наслідків паводків 1999 та 2001 років. Особисто брав участь у організації евакуації мешканців підтоплених сіл, вирішував питання відбудови зруйнованих житлових будинків.  В цей період проводились роботи з газифікації населених пунктів району. Ревак С.С. скеровував діяльність районної ради на тісну співпрацю з райдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями у вирішенні проблем району.

Особливу увагу Ревак С.С. приділяв розвитку сільського господарства району. Всіляко сприяв створенню селянсько-фермерських господарств. Районною радою приймалися такі важливі програми, як Програма поліпшення племінних та продуктивних якостей худоби в особистих господарствах району за рахунок штучного осіменіння великої рогатої худоби, Програма хімічної меліорації земель, тощо.

Вміле керівництво на рівні району не могло бути не поміченим обласним керівництвом. У 2004 році йому запропонована посада першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

За вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства у 2004 році йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

У 2012 році за особистий внесок у розвиток Берегівщини йому присвоєно звання «Почесний громадянин Берегівського району».

Він усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю, був людиною виняткової порядності, чесності, повним творчих сил і енергії.

Від щирого серця співчуваємо рідним і близьким Ревака Степана Степановича. Світлий і незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.