Відпочинок школярів у таборі “Джерела толерантності”

В Україні вже 16 років діє табір «Джерела толерантності» – унікальний освітній проект, завдяки якому діти з різних етнічних спільнот відпочивають разом, вчаться долати стереотипи, гідно презентувати себе і свою етнічну громаду, розуміти один одного та взаємодіяти у своїй місцевій громаді, в країні та у світовому співтоваристві.

Цього року, вперше, 6 учнів – лідери учнівського самоврядування шкіл Берегівського району відпочивають у таборі «Джерела толерантності».
«Вчора у нас відбувся угорський день! Ми незвично перетягували канат. Навчилися танцювати угорський танець понтозоо. Вивчили драйвову пісню, яку ввечері співали ледь не всім табором! Разом зготували рулет з різними начинками та дізналися про Ерньо Рубіка. Тепер ми всі знаємо, хто вигадав кубик-рубик та різні його варіації. День закінчився карамельним казино, де команди відповідали на цікаві та каверзні питання про угорську культуру» – ось декілька вражень дітей.

Меценат і організатор відпочинку дітей – голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.
«В Україні проживають представники багатьох національностей. Кожна культура унікальна і цікава по-своєму. Пізнаючи особливості різних народів, діти глибше усвідомлюють власну ідентичність. Я радий, що наші учні змогли відкрити для себе багато нового, отримати нові знання, враження і знайти друзів. Це допоможе їм краще розуміти світ і бути відкритими до інших культур та досвідів.
Через тиждень у Берегівському районі запрацюють мовні табори Go Camp. Go Camp – спільний проект Міністерства освіти і науки України таГромадської ініціативи «Глобал Офіс». Це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська, французька або німецька. Тому на наших школярів чекають цікаві канікули.

В цьому контексті варто відзначити наш відділ освіти молоді та спорту – за їх активну позицію, ініціативність і впровадження нових форм навчання та всіляко сприяють особистісному розвитку учнів», – розповів голова райдержадміністрації.
Цікаві фото про відпочинок дітей за посиланням:
https://www.facebook.com/beregrda/?ref=bookmarks