Нарада-семінар із головами та секретарями сільських, селищної рад району

6 вересня, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та за участі голови районної ради Йосифа Шіна, відбулася нарада-семінар із головами та секретарями сільських, селищної рад району.

Під час наради розглянули ряд важливих питань.

Про осінній призов юнаків Берегівського району на строкову військову службу сільських голів інформував Зейкан Сергій Єнович – військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік інформувала Бачиніна Валентина Юріївна – заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації.

Мельник Марія Василівна – начальник архівного відділу райдержадміністрації – надала роз’яснення щодо впровадження нової Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади (Постанова КМУ № 55 від 17.01.2018).

В ході наради семінару, також обговорили розбудову і стан релігійної мережі району.

Одним із важливих питань є підготовка до проведення 53-го Міжнародного фестивалю «Дружба без кордонів – BEREG FEST» 22-23 вересня 2018 року.

Тож, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка поінформував голів сільських, селищної рад району про заплановані заходи, програму та організацію фестивалю і запросив усіх до активної участі. «Берегфест має давні історичні традиції, де кожне село представляє свої звичаї, культуру, місцевий колорит. Ми маємо на достойному рівні представити Берегівщину нашим гостям», – наголосив голова райдержадміністрації.