Обласна школа керівника для бібліотекарів

Сьогодні Берегівський відділ культури і туризму приймав обласну школу керівника -“Публічна бібліотека-простір для реалізації ідей громади”.

У заході взяли участь керівники управління культури облдержадміністрації, заступник голови Берегівської РДА Федір Бімба, начальник відділу культури і туризму Берегівської РДА Ласло Галас, директор Берегівської РЦБС Варга Єва, директори централізованих бібліотечних систем області, завідувачі центральних бібліотек для дорослих Воловецького та Хуського районів.

«Школа керівника» буде тривати 2 дні і вході навчання, учасники зможуть обмінюватися думками  і досвідом, ознайомитися з діяльністю публічних бібліотек Берегівського району та обговорити інноваційні підходи у бібліотечній справі.

«Бібліотеки з прадавніх часів є центрами духовності і знань. Але із  розвитком сучасних технологій, у сьогоднішньому цифровому світі, ставлення до бібліотек у суспільстві змінилося. Люди шукають інформацію не у стінах бібліотек, а в мережі інтернет. Тому зараз перед бібліотекарями стоїть завдання – зберегти традиції і впровадити нові, інноваційні підходи у роботі з громадою. Сподіваюся що цей захід дасть відповіді на проблемні питання і окреслить перспективи розвитку наших бібліотечних закладів. Успіхів вам!», – побажав заступник голови Берегівської РДА Федір Бімба.

Також Федір Ференцович вручив директору Берегівської РЦБС Варга Єві сертифікати на отримання книжок для поповнення книжкового фонду.