Про патріотичне виховання учнів

Сьогодні, 27 вересня, до першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія завітав старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» Андрій Миколайович Рисюк та керівник ДП «Берегівське лісове господарство» Богдан Андрійович Шойного.

Заради патріотичного виховання молоді, військові з командування «Захід» об’єдналися із колективом лісового господарства і проводять спільні виховні та інформаційно-освітні заходи.

У рамках реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, для загальноосвітніх закладів району передали комплект патріотичних плакатів «Герої України».

Як то кажуть, чужих дітей не буває. Молоде покоління потребує героїв, на яких можна рівнятися, брати приклад. Серія плакатів показує сучасних українських воїнів, які зараз захищають чи захищали кордони України у гібридній війні. Школярам буде цікаво дізнатися, що на передовій – звичайні хлопці, схожі на братів чи батьків. Але разом із тим – це незламні, мужні і відважні лицарі нової доби, нової сучасної України.

Берегівська райдержадміністрація дякує за співпрацю військовим і лісівникам. Ці герої, на плакатах, займуть достойне місце у школах району.