У голови райдержадміністрації обговорили будівництво амбулаторій

Вчора, 16 жовтня, при голові райдержадміністрації Іштвану Петрушці відбулася розширена нарада з питань будівництва амбулаторій у селах Дийда та Свобода.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови РДА Віталій Матій, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ваш, начальник юридичного відділу Оксана Костур, головний спеціаліст відділу охорони здоров’я Мирослава Калінова, головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш, заступник начальника відділу держгерокадастру Володимир Сенько, головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури Ярослав Бабинець, сільські голови Степан Егреші,  та Василь Рущак і спеціалісти підрядних фірм, які займаються виготовленням проектів будівництва.

Під час обговорення, розглянули юридичні, фінансові та земельні питання, водовідведення, енергопостачання та опалювання майбутніх будівель амбулаторій.

«Амбулаторії технічно мають відповідати всім вимогам будівництва та енергоефективності. Зараз необхідно врахувати всі аспекти, щоб на майбутнє не треба вносити зміни до проекту», – наголосив Іштван Петрушка.

Також голова райдержадміністрації дав чіткі вказівки і терміни виконання щодо підготовки проектно-кошторисної документації для амбулаторій с. Дийда та с. Свобода.