Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови

Шановні учні та учениці навчальних закладів!

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про продовження набору дітей віком від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, в тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах до нової групи Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні English Access Microscholarship Program» – скорочено Access).

Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (також відома як PH International) у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ

Програма Access дає можливість учням у декількох регіонах України, зокрема у Береговому, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Особливо заохочується до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я. До групи, яка набирається у Береговому, буде запрошено 20 учнів. Навчання розпочнеться у грудні 2018 р. після формування групи. Програма Access складається з двох компонентів:

  1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів,
  2. Культурні заходи, які будують розуміння Сполучених Штатів.

Планується, що заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Благодійний фонд «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс»» (м.Берегове).

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: грудень 2018 р. – червень 2020 р. з перервою на канікулах у липні-серпні 2019 р.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

ВИМОГИ ПРОГРАМИ:

Кандидати на участь у Програмі Access повинні надати (не обов’язково англійською мовою):

  1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).
  2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12.
  3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї, чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми.
  4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см
  5. Резюме (перелік досягнень і навичок)
  6. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі)
  7. 7. Рекомендаційні листи: 1) від керівника навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови

– Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.

– Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять, дисциплінованість і поведінка.

– Мінімальний вік для участі – 13 років станом на 10 грудня 2018 р.

Зазначені документи (копії) надсилати до 10.12.2018 р. на адреси ел.пошти gerevych@gmail.com maryanatrifan@gmail.com (Геревич Іван Іванович, Благодійний фонд «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс»», тел. 050-197-70-13 ) та access-ua@ph-int.org . У предметі повідомлення вказувати «Програма англійської мови в Береговому».

З кандидатами на участь, які надали всі необхідні документи, будуть проведені співбесіди. У випадку наявності вакантних місць, прийом документів буде продовжено до моменту повного формування групи.