Відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Берегівського центру ПМСД

Сьогодні, 30 листопада, відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Берегівського центру первинної медико-санітарної допомоги. До участі у церемонії перерізання символічної стрічки був запрошений і голова Берегівської райдержадміністрації.

Іштван Шімонович оглянув відремонтоване приміщення амбулаторії та поспілкувався з медичними працівниками центру. «Здоров’я – найцінніше, що має людина. Одне з першочергових завдань – зробити все для того, аби медицина була доступною, аби лікувальні заклади були оснащені усім необхідним обладнанням, а для пацієнтів були створені відповідні комфортні умови», – наголосив очільник РДА.

Минулого року за кошти обласного бюджету був проведений капітальний ремонт даху, а модернізацію будівлі було здійснено за підтримки Угорського Уряду в рамках проекту «Підтримка закладів охорони здоров’я на Закарпатті» у співпраці Благодійного фонду Габора Бетлена та за підтримки Благодійного фонду Закарпатського Угорського Інституту, народного депутата Василя Брензовича та Уповноваженого урядом Угорщини Іштвана Грежи.