Засідання районної ради регіонального розвитку

Сьогодні, за дорученням Президента Петра Порошенка під час засідання Ради регіонального розвитку по розробці дорожньої карти для територій України, відбулось засідання районної ради регіонального розвитку. На засіданні були присутні керівництво районної державної адміністрації та районної ради, члени ради – керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови та актив району.

На порядок денний було винесено чотири питання:

Про формування Перспективного плану розвитку Берегівського району на 2019-2021 роки та про підсумки економічного і соціального розвитку району  за 9 місяців 2018 року інформував Володимир Нестеровський – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2018 року та про Проект районного бюджету на 2019 рік інформувала Олена Ваш – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

По завершенні засідання, були дані рекомендації районній раді регіонального розвитку: доручити виконавчому секретарю підготувати, із врахуванням обговорення, проекти рішень з розглянутих питань, і подати їх на розгляд співголовам районної ради регіонального розвитку.