День вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ

20 грудня в Україні відзначають День вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ. З цієї нагоди у Берегівському відділі поліції відбулися урочисті заходи.

Ветеранів та пенсіонерів ОВС вітали: начальник ГУНП в Закарпатській області Роман Стефанишин, начальник Берегівського відділу поліції Євген Калитич, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, міський голова Берегова Золтан Бабяк.

На адресу ветеранів поліції лунали щирі слова подяки, вручено грамоти та подарунки. Особливо багато вітань заслужено отримав голова Берегівської ветеранської організації Іван Васильович Паук. Адже саме завдяки йому ветерани ОВС Берегівщини мають найкращу ветеранську організацію в області.

Іван Васильович, у свою чергу, висловив подяку керівникам району та міста за постійну співпрацю та допомогу.

А заступника голови райдержадміністрації Федора Бімбу нагороджено почесною грамотою за бездоганну службу в органах внутрішніх справ, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну участь у патріотичному вихованні молоді.

Шановні пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ, навіть вийшовши на пенсію, ви продовжуєте брати участь у житті рідного підрозділу і передаєте свій досвід молодим співробітникам. На Вашому прикладі ми бачимо, що означає бути відданим своїй улюбленій справі. Тож бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги і натхнення! Миру, добра і благополуччя вашим родинам! Вітаємо із прийдешніми святами!