«Круглий стіл» щодо правового захисту дітей від насильства

12 грудня 2018 року проведено «круглий стіл» щодо правового захисту дітей від насильства на тему «Насильство та кримінальна відповідальність». У засіданні взяли участь працівники управління соціального захисту населення, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділу служби у справах дітей та юридичного відділу, а також сектору внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Ситуація, коли насильство в сім’ях стало майже буденним явищем, завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільству. Виховання дітей в умовах насильства призводить не лише до втрати найдорожчого для людини – життя та здоров’я, а також програмує нове покоління на здійснення насильства, утвердження аморальних стандартів поведінки в сім’ї, колективі, у суспільстві в цілому.

На засіданні обговорили актуальність даної теми, провели інформаційну та роз’яснювальну роботу з попередження насильства в сім’ї. Головним спеціалістом відділу у справах сім’ї та дітей С.Алфелді була представлена презентація на тему «Насильство та кримінальна відповідальність», а головний спеціаліст юрист-консул сектора по роботі з персоналом Ю.Капкаєва ознайомила з кримінальною відповідальністю за вчинення насильства в сім’ї