Нарада-семінар з головами та секретарями сільських, селищної рад району

Вчора, 30 листопада,  під керівництвом голови РДА Іштвана Петрушки, відбулась нарада-семінар з головами та секретарями сільських, селищної рад району. На засіданні були присутні керівництво райдержадміністрації, районної ради, міський голова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державний нотаріус, представник військкомату.

Військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату Дмитро Куліковський інформував про осінній призов юнаків Берегівського району на строкову військову службу.

Щодо запровадження програмно-цільового методу бюджетування на рівні сільських(селищного) бюджетів з 1 січня 2019 року проінформувала Олена Ваш – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Інформацію про надання пропозицій до додатку 5 Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2019-2020 роки подав начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимир Нестеровський.

Четверте питання – про порядок оформлення і реєстрації заповітів – розкрила завідувач Берегівської державної нотаріальної контори Олена Овдійчук.

Всі присутні обговорили питання про укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів ТОВ “Берег – Вертікал” і розглянули можливості удосконалення даної процедури.