Підведення підсумків акції «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня в районі проводилась щорічна акція «16 днів проти насильства». Основним завданням акції є привернення уваги  громадськості  до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

У рамках акції, управління соціального захисту населення, спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділами охорони здоров’я, освіти, молоді та спорту, сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації та Берегівським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області, проводили в районі ряд заходів.

Профілактичні бесіди з учнями на теми: «Людина – дар, а не товар», «Ми проти насильства в сім’ї», «Що робити коли тебе ображають дорослі?», «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх за скоєння насильницьких дій». В навчальних закладах району проводились конкурс дитячої творчості «Я росту в щасливій родині».

В управлінні соціального захисту населення було проведено круглий стіл на тему «Насильство та кримінальна відповідальність».